W drugiej kolejce IV Ligi ZZPN piłkarze Chemika doznali porażki na własnym boisku, przegrywając z Iskierką Szczecin 1:2 (0:1).

Już od samego początku to zespół Chemika przejął inicjatywę, tworząc sobie dwie znakomite okazje do zdobycia bramki. Jednak strzały Dąbrowskiego i Białka zostały skutecznie sparowane przez doświadczonego bramkarza gości, Marka Ufnala. W 19 minucie pierwszej części meczu to Iskierka Szczecin wykorzystała szybką kontrę, co zaowocowało bramką zdobytą przez Michała Kochanowskiego. Jeszcze przed przerwą drużyna Chemika miała możliwość wyrównania, lecz ponownie świetnie spisujący się Ufnal stanął na drodze naszej drużynie.

Po zmianie stron to nadal Chemik kontrolował przebieg wydarzeń na boisku. Mimo kolejnych świetnych okazji, to Iskierka Szczecin zdołała podwyższyć prowadzenie na 0:2. Tym razem to Jakub Pożyczka skierował piłkę do bramki główką i pokonał Piekutowskiego. Mimo utraty drugiego gola, piłkarze Chemika nie wykazywali gotowości do poddania się i zdecydowanie zwiększyli presję ofensywną. Z kolei Iskierka Szczecin zaczęła sięgać po coraz bardziej brutalne zagrania. A sędzia główny przestał panować nad spotkaniem.

W 73. minucie meczu Chemik zdołał zdobyć kontaktową bramkę. Zarembski został sfaulowany w polu karnym Iskierki, a rzut karny pewnie wykorzystał Dominik Lis. Zaledwie 4 minuty później ten sam zawodnik znalazł się w polu karnym i obrońca gości, zagrał piłkę ręką. Niestety, ani główny arbiter Artur Andrusieczko, ani asystent Marcin Janawa nie zauważyli tego przewinienia. Dlaczego cały stadion dostrzegł zagranie ręką, a sędziowie – nie, to pozostaje niewiadomą. Pomimo tego Chemik do końca meczu dążył do zdobycia drugiego gola, przytłaczając gości na ich własnej połowie. Oostatecznie nie udało się wyrównać, i zespół przegrał z Iskierką 1:2.

Chemik: Piekutowski – Gwóźdź(69’ Bugara), Korzec, Bochan, Dyczewski, Bieniek(64’ Zarembski), Janicki, Lis, Kurzawa(64’ Korotkiewicz), Dąbrowski, Białek(78’ Holiaka)