W drugim meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police wygrali z grającą w klasie okręgowej Iną Goleniów 2:0.

Żółtozieloni od początku zagrali wysokim pressingiem  i w  ciągu pierwszych 10 minut stworzyli sobie 3 doskonałe okazje do zdobycia bramki. Jednak strzały Andrzejewskiego, Szali i Żelazowskiego nie znalazły drogi do siatki Iny. Drużyna z Goleniowa też miała swoje szanse. Dwukrotnie po szybkiej kontrze nie wykorzystali oni sytuacji sam na sam z Sobczakiem. Po przerwie na boisku pojawiła się spora grupa młodych zawodników Chemika z naszej piłkarskiej Akademii. W zespole seniorskim zadebiutowali Karol Zarembski (2007), Jakub Dolak (2006), Maks Wiecierzyński (2005). Wynik meczu w 49 minucie otworzył Karol Zarembski, który otrzymał prostopadłe podanie od Wiktora Kurzawy, wpadł w pole karne i w sytuacji sam na sam pokonał golkipera Iny. W 56 minucie meczu było już 2:0 dla Chemika. Tym razem podającym był Zarembski a bramkę strzałem pod poprzeczkę zdobył Wiktor Kurzawa. Po zdobyciu drugiej bramki mecz się wyrównał. Obie drużyny miały swoje okazje jednak do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Chemika. Następny mecz kontrolny Chemik rozegra 28 stycznia. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piaskowej zagra z IV ligowym Hutnikiem Szczecin.

Chemik: Sobczak(46’ Piekutowski) – Dyczewski(46’ Cholewiński), Bochan(46’ Korzec), Janicki(46’ Skórzyński), Białek, Bieniek(46’ Kamiński), Ziółkowski(46’ Wiecierzyński), Szala(46’ Dolak), Żelazowski(46’ Kurzawa), Dąbrowski(46’ Zarembski), Andrzejewski(46’ Ratajczyk)
1:0 - 49 min Karol Zarembski
2:0 - 56 min Wiktor Kurzawa