W meczu 8 kolejki Kipsta IV ligi piłkarze Chemika Police pokonali na własnym stadionie 2:0 Olimp Gościno.

Mecz zaczął się fantastycznie dla żółtozielonych, którzy po zaledwie 4 minutach gry wyszli na prowadzenie. Kapitalne krosowe podanie Dawida Szali przejął Dominik Dąbrowski, który wpadł w pole karne i w sytuacji sam na sam pokonał golkipera gości. Chemicy cały czas atakowali i stworzyli sobie kilka doskonałych okazji do podwyższenia prowadzenia. Jednak za każdym razem brakowało policzanom szczęścia albo dobrymi interwencjami popisywał się bramkarz Olimpu. Szkoda tutaj zwłaszcza okazji Michała Janickiego, po którego uderzeniu piłka trafiła w słupek i Bartłomieja Białka, którego strzał obronił bramkarz gości. Po przerwie to Policzanie dalej byli stroną dominującą. W drugiej połowie było wiele okazji do podwyższenia wyniku. W słupek trafił Dawid Szala, a strzał Janickiego minimalnie minął bramkę Olimpu. Wreszcie w 90 minucie meczu po kombinacyjnej akcji piłka trafiła do niepilnowanego Teru, a ten płaskim strzałem pokonał golkipera Olimpu. W ostatniej akcji meczu Chemicy mogli zdobyć trzecią bramkę. Jednak doskonałej okazji nie wykorzystał Dawid Szala. Ostatecznie po dobrym meczu Chemik pokonał Olimp Gościno 2:0.

Chemik: Sobczak – Dyczewski, Korzec, Andrzejewski, Stachnik, Dąbrowski(70’ Szczytniewski), Janicki, Bieniek, Szala, Honda, Białek