W meczu 36 kolejki Kipsta IV ligi remisujemy na wyjeździe z Pogonią Połczyn Zdrój 3:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Manuel Ponce Garcia, który dwukrotnie pokonał bramkarza Pogoni i Emil Andrzejewski.

Mecz z Pogonią miał bardzo dziwne oblicze zwłaszcza w pierwszej części meczu. Policzanie prowadzili grę, stwarzali sobie sytuacje ale bramki zdobywała Pogoń. Pierwszą okazję Chemicy mieli już w 8 minucie spotkania. Jednak strzał napastnika Chemika zatrzymał się na poprzecze bramki gospodarzy. Chwilę później dobrą okazję zmarnował Dąbrowski. Z kolei gospodarze w 27 minucie po rzucie wolnym zdobyli bramkę na 1:0. Piłkę po stałym fragmencie za pole karne wybił jeden z naszych obrońców, ta trafiła do Adriano, a ten uderzył z dystansu i pokonał Piekutowskiego. W 44 minucie meczu było już 2:0 dla Pogoni. Kolejny rzut wolny po którym najwyżej do piłki wyskoczył Ruciński i zaliczył trafienie. Po przerwie chemicy rzucili się do odrabiania strat i już minutę po wznowieniu, bramkę kontaktową zdobył Manu. Ponce Garcia uderzył z ponad 18 metrów i technicznym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Niestety w 70 minucie meczu Pogoń zdobyła bramkę numer 3. Jej autorem był Szczesny, który po rzucie rożnym z najbliższej odległości pokonał Adriana Piekutowskiego. Mimo straty trzeciej bramki policzanie nie złożyli broni i dalej atakowali. Na drugą bramkę w tym spotkaniu dla Chemika trzeba było czekać do 89 minuty. Wtedy to po dośrodkowaniu akcję Chemika zamknął Ponce Garcia zdobywając drugą bramkę tego dnia. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry żółtozieloni wyrównali stan meczu na 3:3 po trafieniu z 16 metrów Emila Andrzejewskiego. Chwilę później arbiter zakończył spotkanie i mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Chemik: Piekutowski – Stachnik(83’ Jęśko), Korzec(68’ Bieniek), Andrzejewski, Dąbrowski, Janicki, Data(46’ Drumlak), Ponce Garcia, Drumlak, Szala, Kurzawa(46’ Białek), Jędraszak