W meczu 30 kolejki Kipsta IV ligi piłkarze Chemika Police wygrali na własnym boisku z Błękitnymi II Stargard 5:1.

Żółtozieloni dość szybko bo już w 4 minucie meczu wyszli na prowadzenie. Po rzucie rożnym najprzytomniej w polu karnym zachował się Jakub Stachnik i pewnym strzałem pokonał golkipera Błękitnych. W 15 minucie meczu było już 2:0 dla Chemika. Tym razem po dośrodkowaniu Bartłomieja Białka, piłkę do siatki strzałem z główki skierował Emil Jędraszak. Do przerwy mimo jeszcze kilku okazji dla żółtozielonych wynik nie uległ już zmianie. Druga połowa zaczęła się kapitalnie dla naszej drużyny. W 48 minucie ręką w polu karnym zagrał jeden z obrońców Błękitnych. Sędzia główny wskazał na jedenasty metr. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Emil Jędraszak, który zdobył drugiego gola w tym spotkaniu. Żółtozieloni nie zwalniali tempa i w 69 minucie było już 4:0 dla chemików. Tym razem Manu zagrał do Białka, a ten sprytnym strzałem pokonał bramkarza Błękitnych. W 72 minucie meczu Błękitni zdobyli bramkę honorową po trafieniu Stawskiego. W 83 minucie Manuel Ponce Garcia zdobył dla Chemika 5 bramkę tym samym ustalając wynik meczu na 5:1.

Chemik: Piekutowski – Dyczewski(71’ Szczytniewski) – Janicki, Andrzejewski, Stachnik, Bieniek(64’ Korzec), Dąbrowski(64’ Szala), Data(71’ Drumlak), Jędraszak, Ponce Garcia, Białek

1:0 – 4 min Jakub Stachnik

2:0 – 15 min Emil Jędraszak

3:0 – 48 min Emil Jędrazak

4:0 – 69 min Bartłomiej Białek

4:1 – 72 min Stawski

5:1 – 83 min Manuel Ponce Garcia