W meczu 25 kolejki Kipsta IV ligi piłkarze Chemika zremisowali na wyjeździe z GKS Manowo 0:0

Sobotnie spotkanie zaczęło się od zdecydowanych ataków policzan na bramkę gospodarzy. Jednak przez całą pierwszą połowę mimo kilku okazji nie udało się policzanom pokonać golkipera Manowa. Swoich okazji nie wykorzystali: Białek, Ponce Garcia i Jędraszak. W odpowiedź w 35 minucie gospodarze mogli objąć prowadzenie po błędzie naszej obrony ale bardzo dobrą interwencją popisał się Adrian Piekutowski i wybronił strzał napastnika GKS-u.

Po przerwie to Policzanie prowadzili grę, a zespół Manowa szukał swoich okazji w kontrach i tak samo jak w pierwszej połowie żadna ze stron nie potrafiła zdobyć decydującego trafienia. Najbliżej tego byli chemicy, a konkretnie Bartłomiej Białek, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z golkiperem Manowa. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem, który przedłuża do pięciu serię Chemika bez porażki w rozgrywkach Kipsta IV ligi.

Chemik: Piekutowski – Dyczewski, Andrzejewski, Korzec(55’ Szala), Szczytniewski, Bieniek, Data(60’ Dąbrowski), Janicki, Jędraszak, Ponce Garcia, Białek