W czwartym meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police zremisowali na własnym boisku z liderem Klasy Okręgowej Iskierką Szczecin 1:1.

Od początku więcej z gry miał zespół Chemika ale policzanie nie potrafili udokumentować swojej przewagi bramką. Kolejno doskonałe okazję jak w meczu z Gwardią marnowali Dąbrowski, Szala i Jęśko. Szkoda zwłaszcza sytuacji Dominika Dąbrowskiego, który mając przed sobą pustą bramkę minimalnie przestrzelił. W 25 minucie meczu to goście ze Szczecina wyszli na prowadzenie. Najprzytomniej w zamieszaniu w polu karnym zachował się Kuba Pożyczka i sprytnym strzałem pokonał Adriana Piekutowskiego. Żółtozieloni próbowali szybko zdobyć bramkę wyrównującą. Jednak dopiero w 44 minucie meczu po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Dawida Szali, bramkę strzałem z główki zdobył kapitan chemików Emil Andrzejewski.

Po przerwie Chemicy atakowali, a zespół Iskierki szukał swoich okazji po grze z kontry.  Mimo kilku kolejnych doskonałych okazji, żółtozieloni nie zdobyli już bramki i mecz zakończył się remisem 1:1. W następną sobotę o godz. 11:00 Chemik zmierzy się w V rundzie Pucharu Polski na szczeblu ZZPN z Hutnikiem Szczecin. Mecz ten zostanie rozegrany w Policach na boisku przy ul. Piaskowej. Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.

Chemik: Piekutowski(46' Paska) - Dyczewski(46' Szczytniewski), Andrzejewski(46' Zaw. Testowany), Korzec(46' Zaw. Testowany), Zaw. Testowany, Zaw. Testowany, Janicki(46' Gajos), Szala(46' Bieniek), Data, Dąbrowski(46' Waszczuk), Jęśko(46' Mazanek)

0:1 - 25 min Kuba Pożyczka

1:1 - 44 min Emil Andrzejewski