Już w sobotę 20 listopada piłkarze Chemika Police rozegrają  ostatni wyjazdowy mecz rundzie jesiennej Kipsta IV liga. Przeciwnikiem żółtozielonych będzie Jeziorak Szczecin.

Bilans drużyny ze Szczecina  w trzech ostatnich kolejkach to  trzy porażki. Najpierw piłkarze Jezioraka przegrali na wyjeździe z Darłovia Darłowo 6:0, by w następnej kolejce w meczu  na własnym boisku ulec Flocie Świnoujście 0:4. Tydzień temu natomiast ekipa popularnych  szerszeni po szalonym meczu przegrała z Błękitnymi II Stargard 4:2.  Piłkarze Jezioraka po pierwszych 45 minutach gry prowadzili 2:0. Jednak druga połowa należała zdecydowanie do Błękitnych, którzy strzelili 4 bramki i pewnie wygrali. Jezioraka Szczecin w dotychczasowych siedemnastu rozegranych kolejkach zgromadził na swoim koncie 17 punktów, zdobył 28 bramek, a 47 stracił. Wygrał pięć spotkań, dwa zremisował a dziesięć meczów przegrał.  Najlepszym strzelcem drużyny ze Szczecina jest Michał Kochanowski, który 10 krotnie wpisywał się na listę strzelców i zajmuję 10 miejsce klasyfikacji strzelców w Kipsta IV lidze. Nasz zespół w ostatnich trzech spotkaniach zanotował 3 wygrane. Żółtozieloni pokonali 2:1 Białych Sądów. Wygrali na wyjeździe z MKP Szczecinek 3:2 i w ostatniej kolejce rozbili na boisku przy Siedleckiej Pogoń Połczyn Zdrój 6:0. Patrząc na tabele faworytem sobotniego meczu na pewno jest zespół Chemika. Jednak zespół Jezioraka jest bardzo nieprzewidywalny i potrafi sprawić niespodziankę. Miejmy jednak nadzieję, że to chemicy pokażą swój charakter i sprawią, że po 90 minutach gry, to nasz zespół będzie się cieszył z 3 punktów.  Z meczu jak zawsze przeprowadzimy relację tekstową, która będzie odstępna na szych mediach społecznościowych. Serdecznie zachęcamy do śledzenia!