Już w sobotę zostanie rozegrana XIII kolejka Kipsta 4 Liga. Przeciwnikiem chemików w tej kolejce będzie Sokół Karlino.

Bilans drużyny z Karlina  w dwóch ostatnich kolejkach to porażka i remis. Najpierw piłkarze Sokoła przegrali na wyjeździe 0:5 z Flotą Świnoujście, tydzień później grając na własnym boisku zremisowali 3:3  Błękitnymi II Stargard. W tym meczu zespół Sokoła prowadził już z Błękitnymi 2:0 by w 90 minucie przegrywać 2:3. Na szczęście dla gospodarzy bramkę w doliczonym czasie gry strzelił Michał Kowalczyk i mecz zakończył się remisem 3:3.  Zespół z Karlina w dotychczasowych dwunastu rozegranych kolejkach zgromadził na swoim koncie 11 punktów, zdobył 15 bramek, a 23 stracił. Najlepszym strzelcem drużyny Sokoła jest Marcin Gozdal, który 7 krotnie wpisywał się na listę strzelców. Nasz zespół w ostatnich dwóch spotkaniach wygrał w Stargardzie z Błękitnymi II i przegrał z Orłem Wałcz. Faworytem sobotniego meczu na pewno jest nasza drużyna. Piłkarze Sokoła jednak kilka razy potrafili sprawić niespodziankę w meczach z wyżej notowanym rywalem. Zremisowali m. in. z Gwardią Koszalin, Hutnikiem Szczecin czy minimalnie przegrali 2:3 z liderem z Dębna.  Miejmy jednak nadzieję, że to chemicy pokażą swój charakter i sprawią, że po 90 minutach gry, to nasz zespół będzie się cieszył z 3 punktów. Z meczu przeprowadzimy bezpośrednią relację live, która będzie dostępna na naszym kanale na platformie YouTube. Mecz będą komentować Gracjan Broda oraz Artur Echaust. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion przy ul. Siedleckiej lub do oglądania naszej relacji na CHEMIK TV.