Na zakończenie sezonu piłkarze Chemika przegrali na wyjeździe z Sokołem Kleczew 3:1

Od początku więcej z gry mieli gospodarze sobotniego spotkania. Jednak to nasza drużyna jako pierwsza mogła wyjść na prowadzenie. Niestety w akcji 3 na 2 strzał Dąbrowskiego zablokował bramkarz gospodarzy. W odpowiedzi Sokół przeprowadził akcję, po której naszego bramkarza uratował słupek. Niestety w 44 minucie po faulu w polu karnym sędzia Diakow podyktowała rzut karny dla Sokoła, który na bramkę zamienił Zagdański. W 58 minucie meczu żółtozieloni mogli doprowadzić do wyrównania. Po szybkiej kontrze piłkę w pole karne do Midzio zagrał Świder. Mikołaj Midzio oddał strzał, jednak wylądował on na poprzecze bramki gospodarzy. Niestety w 61 minucie meczu po strzale zza pola karnego Cegiełki zrobiło się 2:0 dla gospodarzy. Na domiar złego w 70 minucie technicznym strzałem na 3:0 podwyższył Kasprzak. Chemicy do końca walczyli o zmianę wyniku i mieli kilka okazji do strzelenia bramki. Swoich szans nie wykorzystali jednak Szala i Świder. Wreszcie w 2 minucie doliczonego czasu gry bramkę dla Chemika zdobył Mikołaj Midzio.

Chemik: Piekutowski (46’ Paska) - Dyczewski, Michajłowski, Siluk, Chmielowiec (70’ Szczytniewski),  Świder, Szala (80’ Gajos), Jakubiak, Drumlak, Dąbrowski, Midzio