W swoim piątym meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police zremisowali z wiceliderem III ligi Polonią Środa Wlkp. 1:1.

Chemicy na początku spotkania stworzyli sobie dwie dobre okazje do zdobycia bramki. Z tych dwóch udało wykorzystać się jedną. W 20 minucie meczu obrońcom Polonii uciekł Michał Chyrek i znalazł się w pozycji sam na sam z bramkarzem gości, którego sprytnie minął i podał do niepilnowanego Dominika Dąbrowskiego. Ten z kolei dokończył to co było tylko formalnością i umieścił piłkę w siatce. Niestety w 38 minucie meczu po stałym fragmencie nasza drużyna straciła bramkę po uderzeniu z główki Piotra Wujca. Po zmianie stron mecz się wyrównał, obie ekipy stworzyły sobie okazje do zdobycia zwycięskiej bramki jednak do końca meczu gole już nie padły i mecz zakończył się wynikiem 1:1. W następnym meczu kontrolnym żółtozieloni zagrają z Cariną Gubin. Mecz zostanie rozegrany w Gorzowie na obiekcie Stilonu Gorzów.

Chemik: Brzozowski(46’ Paska) – Jakubiak(46’ Dyczewski), Siluk(46’ Korzec), Kosacki(46’ Palej), Klimkowicz, Endene(46’ Korotkiewicz), Michałowski, Szala(46’ Data), Dąbrowski(46’ Białek), Świder(46’ Kowalczyk D.), Chyrek(46’ Midzio)

1:0 - 20 min  Dominik Dąbrowski

1:1 - 38 min  Piotr Wujca