Fot. Stanisław Zyblewski

Niestety w pierwszym meczu kontrolnym piłkarze Chemika przegrali z Flotą Świnoujście 1:6.

Jedyną bramkę dla naszej drużyny w 77 minucie meczu zdobył testowany w naszej drużynie Konrad Data. Chemicy  stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia bramki jednak tylko raz udało pokonać się golkipera Floty. Goście natomiast cztery bramki zdobyli po stałych fragmentach gry. W naszej drużynie testowanych było kilku zawodników pod kątem gry w Chemiku. W następnym meczu kontrolnym żółtozieloni zmierzą się z IV ligowym Gryfem Kamień Pomorski

Chemik: Brzozowski - Korzec, Michałowski, Klimkowicz, Konik, Jakubiak, Szala, Wasylyszyn, Chyrek, Dąbrowski, Endene,  

grali także: Kosacki, Kruk, Data, Dyczewski, Paprocki, Latuszek, Moutinho, Kamiński

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU