Fot. Ariel Szydłowski

Niestety w meczu VIII kolejki III ligi chemicy przegrali na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec 2:0.

Początek wczorajszego meczu nie zapowiadał porażki naszej drużyny, która przeważała a jedynego czego zabrakło to przysłowiowe „postawienie kropki nad i”. Najlepszą okazję nasza drużyna miała już w 8 minucie meczu. Kapitalnie lewą stroną urwał się Jakub Świder, minął 4 zawodników Nielby, wpadł w pole karne i tylko kilka centymetrów zabrakło by piłka wpadła do bramki. Nasza drużyna kontrolowała przebieg spotkania aż do 38 minuty meczu. Wtedy to bramkę po rzucie rożnym zdobyli gospodarze. Brzozowskiego strzałem z główki pokonał Bzdęga. Chwilę później swoją okazję mieli chemicy, ale strzał Rudnika był za słaby aby zaskoczyć bramkarza Nielby. Po zmianie stron pierwsze 10 minut to ciągłe ataki naszej drużyny i kiedy wydawało się, że w końcu uda się pokonać bramkarza, gospodarze przeprowadzili kontrę po, której wywalczyli rzut rożny. Niestety nasza defensywa ponownie nie ustrzegła się błędu i bramkę na 2:0 zdobył Steinke. Policzanie do końca walczyli o zmianę rezultatu. Jednak ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Nielby. W następnej kolejce żółtozieloni zagrają na własnym stadionie z Flotą Świnoujście

Chemik: Brzozowski - Klimkowicz, Telicki, Siluk, Jakubiak, Korotkiewicz(66' Konik), Świder(68' Dąbrowski), Kowalczyk D.(46' Białek), Stolz, Jałoszyński, Rudnik(75' Roszczyk)

Bramki:

1:0 - 38 min Bzdęga

2:0 - 60 min Steinke 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU