Fot. Ariel Szydłowski

Niestety w swoim ostatnim meczu kontrolnym piłkarze Chemika przegrali na własnym boisku z Pogonią II Szczecin 1:3. 

Piątkowe spotkanie chemików z portowcami miało wyrównany przebieg. Nasza drużyna, która od nowego sezonu będzie składać się w większości z młodych wychowanków naszego klubu, w pierwszej części gry bardzo dobrze się broniła i próbowała swoich okazji w kontrach, które jednak nie przyniosły bramki. Goście ze Szczecina też kilkukrotnie znajdowali się pod naszą bramką. Jednak bardzo dobrze naszą obroną kierował bramkarz Patryk Brzozowski i tak wynik do przerwy brzmiał po 0. Po przerwie żółtozieloni groźniej zaatakowali i już w 50 minucie meczu po długim wyrzucie z autu na wysokości pola karnego najwyżej do piłki wyskoczył testowany w Chemiku Krystian Mądrowski. Chwilę później powinno być 2:0 dla policzan. Nasza drużyna rozegrała szybką kontrę, po której w sytuacji sam na sam znalazł się Bartek Białek. Jednak Biały nie wykorzystał sytuacji i wynik nie uległ zmianie. Kolejną okazję żółtozieloni mieli w 63 minucie. Strzał Kuby Świdra minimalnie minął bramkę Pogoni.  Niestety w 68 minucie meczu Pogoń II doprowadziła do remisu po bramce Bartosza Krzysztofek, a w 78 minucie wyszła na prowadzenie po sprytnie rozegranym rzucie rożnym i trafieniu Bartosza Kuzko. Wynik meczu na 1:3 dla Pogoni II, w 84 minucie meczu płaskim strzałem ustalił Błażej Stażycki. Sparing z Pogonią II Szczecin był ostatnim meczem przed pierwszą kolejką ligową, w której policzanie zmierzą się na wyjeździe z Unią Swarzędz

Chemik: Brzozowski - Klimkowicz, Siembida, Dymitrowski, Stolz, Jakubiak, Białek, Moutinho, Świder, Dąbrowski, Korotkiewicz

grali także: Banaś, Cholewiński, Palej, Korzec, Mądrowski, Wojciechowski

Bramki:

1:0 - 50 min - Krystian Mądrowski

1:1 - 68 min - Bartosz Krzysztofek

1:2 - 78 min - Bartosz Kuzko

1:3 - 84 min - Błażej Stażycki

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU