Piłkarze Chemika Police odnieśli pewne zwycięstwo w 1/4 Pucharu Polski na szczeblu ZZPN. Żółtozieloni wygrali na wyjeździe z CRS Pogoń Barlinek 4:0.

Chemicy przez cały mecz dominowali nad beniaminkiem klasy okręgowej. Pierwszą dogodną sytuację policzanie stworzyli sobie już w 10 minucie meczu. Prostopadłą piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Krystiana Pedy zagrał Bartosz Ława. Niestety Pedi, mając przed sobą tylko golkipera gospodarzy minimalnie przestrzelił. W 23 minucie meczu było już 1:0 dla chemików. Sprytnie rozegrany rzut wolny na bramkę zamienił Daniel Kowalczyk. Chwilę później bramkę zdobył Krystian Peda. Jednak sędzia główny dopatrzył się pozycji spalonej naszego zawodnika. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Policzanie dalej atakowali jednak na kolejną bramkę trzeba było czekać do 73 minuty. Wtedy to drugą bramkę dla Chemika zdobył Jakub Sobiecki. Gospodarze próbowali kontratakować, ale ich zapędy skutecznie rozbijała defensywa naszego zespołu. W 87 minucie meczu było już 3:0 dla Chemika. Sytuacje sam na sam wykorzystał Dominik Dąbrowski. Wynik meczu już w doliczonym czasie ustalił Jakub Świder. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 4:0 i pewnym awansem do półfinału Pucharu Polski. W następnej rundzie nasz zespół zmierzy się z Bałtykiem Koszalin, który w ćwierćfinale pokonał ekipę Pomorzanina Sławoborze 6:0.

Chemik: Brzozowski(80' Banaś) - Dymitrowski, Vovchenko, Bedliński, Klimkowicz, Korotkiewicz, Ława, Świder, Kowalczyk D.(65' Dąborwski), Peda, Sobecki(85' Bieniek)