Fot. Ariel Szydłowski

W ostatnim meczu kontrolnym rozgrywanym w Policach chemicy pokonali Inę Goleniów 5:0.

Policzanie przez cały mecz dominowali nad drużyną z Goleniowa. Na prowadzenie żółtozieloni wyszli w 16 minucie spotkania. Mariusz Bedliński zagrał do niepilnowanego Mikołaja Midzio, a ten pewnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce Goleniowa. W 24 minucie było już 2:0 dla naszej drużyny. Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Mateusza Kowalczyka bramkę ponownie zdobył Mikołaj Midzio. Do końca pierwszych 45 minut gry mimo kilku okazji dla Chemika wynik nie uległ już zmianie. Po wznowieniu gry w 64 minucie meczu na 3:0 podwyższył Szymon Kapelusz, który wykorzystał dokładne podanie z głębi pola Mateusza Kowalczyka, wpadł w pole karne i strzałem w długi róg pokonał Adriana Hengera. Do końca meczu żółtozieloni zdobyli jeszcze dwie bramki a ich autorem był Szymon Kapelusz. Kapel pokonał bramkarza gości w 74 i 78 po podaniach Daniela Kowalczyka i Kuby Świdra. Przed rozpoczęciem sezonu nasza drużyna rozegra jeszcze jeden mecz kontrolny. W najbliższą sobotę zagra na wyjeździe z drugoligowymi Błękitnymi Stargard

Chemik: Brzozowski - Klimkowicz(46' Jakubiak), Wiejkuć(70' Świder), Odlanicki-Poczobut, Szewczykowski(46' Kołat), Midzio(46' Kapelusz), Kowalczyk, Bedliński, Jałoszyński(46' Peda), Sobecki(46' Kąkol), Vovchenko(65' Kowalczyk D.)

Bramki:

1:0 - 16 min Mikołaj Midzio

2:0 - 24 min Mikołaj Midzio

3:0 - 64 min Szymon Kapelusz

4:0 - 74 min Szymon Kapelusz

5:0 - 78 min Szymon Kapelusz

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU