W swojej piątej grze kontrolnej piłkarze Chemika Police wygrali na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg 3:2(1:1).

Chemicy na prowadzenie wyszli w 30 minucie spotkania. Po szybkiej kontrze Szymon Kapelusz zagrał idealnie do wchodzącego w pole karne Nikity Vovchenko i naszemu zawodnikowi nie pozostało nic tylko dołożyć głowę. Niestety tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część gospodarze mieli rzut wolny, który na bramkę zamienił Grzegorz Piesio nie dając szans na interwencję Patrykowi Brzozowskiemu. W 51 minucie meczu policzanie ponownie wyszli na prowadzenie. Dogrywającym po raz drugi był Szymon Kapelusz a egzekutorem Mikołaj Midzio. Niestety z prowadzenia nasz zespół cieszył się zaledwie 7 minut, bo już 58 minucie meczu bramkę na 2:2 zdobył Sebastian Deja. Bramka zawodnika Kotwicy nie powinna być uznana, gdyż w chwili strzału zawodnik gospodarzy był na ewidentnym spalonym. Chwilę później Kotwica mogła wyjść na prowadzenie ale po strzale Piesio, piłka wylądowała na słupku bramki Chemika. W 78 minucie meczu po ciekawym rozegraniu, trzecią bramkę zdobył Krystian Peda, który wykorzystał podanie od Adriana Kołata. Do końca spotkania żółtozieloni mieli jeszcze dwie okazje do zdobycia bramki. Jednak okazji nie wykorzystali Borys Jałoszyński i Mikołaj Midzio, który w sytuacji sam na sam, uderzył wprost w bramkarza Kotwicy.

Chemik: Brzozowski - Klimkowicz(70' Kołat), Odlanicki-Poczobut, Wiejkuć, Kołat(46' Jakubiak), Kapelusz(70' Kowalczyk M.), Jóźwiak, Kowalczyk M.(46' Bedliński 60' Peda), Peda(46' Jałoszyński), Kąkol, Vovchenko(46' Midzio)

0:1 - 30 min Nikita Vovchenko

1:1 - 42 min Grzegorz Piesio

1:2 - 51 min Mikołaj Midzio

2:2 - 58 min Sebastian Deja

2:3 - 78 min Krystian Peda