W trzecim meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police przegrali z Flotą Świnoujście 0:1.

Mecz z Flotą wieńczył tygodniowy obóz dochodzeniowy naszego zespołu. Podczas obozu drużyna w ciągu dnia odbywała dwa treningi poranny i popołudniowy na których pracowano głównie nad siłą. W sparingu z wyspiarzami powodu kontuzji nie mogli zagrać Nikita VovchenkoJakub Sobecki. Podczas meczu jako pierwsi zaatakowali goście z wyspy Uznam i już w pierwszej akcji meczu mogli wyjść na prowadzenie,  jednak strzał zawodnika Floty pewnie obronił Patryk Brzozowski. Z minuty na minutę Chemicy zyskiwali przewagę. Niestety nie potrafili udokumentować to bramką. Swoich okazji nie wykorzystali Szymon Kapelusz, Mariusz Bedliński i Mikołaj Midzio. Po pierwszych 45 minutach gry wynik brzmiał po 0. Po przerwie dalej więcej z gry mieli żółtozieloni jednak to Flota po jednym z ataków zdołała zdobyć bramkę. Policzanie do końca meczu próbowali odwrócić losy meczu jednak szwankowała skuteczność i ostatecznie piłkarze Floty dowieźli zwycięstwo do końca meczu.

Chemik I połowa: Brzozowski - Jakubiak, Odlanicki-Poczobut, Wiejkuć, Szewczykowski, Kapelusz, Bedliński, Jóźwiak, Kowalczyk D. Peda, Midzio

Chemik II połowa: Brzozowski(60' Banaś), Klimkowicz, Kołat, Wiejkuć, Odlanicki-Poczobut, Kowalczyk M., Protasenko, Jałoszyński, Kąkol, Świder, Kapelusz(70' Midzio)

57 min - Aleks Poskart