W swojej pierwszej zimowej grze kontrolnej podopieczni trenera Łukasza Borgera wygrali ze Stalą Szczecin 4:0.

Wynik meczu w 11 minucie otworzył Michał Janicki, który wykorzystał dośrodkowanie Mateusza Kowalczyka i strzałem z główki pokonał golkipera Stali. W 28 minucie gry było już 2:0 dla Chemików, w polu karnym faulowany został Nikita Vovchenko i sędzia główny wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem przy słupku zdobył bramkę.  Po przerwie żółtozieloni dążyli do zdobycia kolejnych bramek i tak w 64 minucie na 3:0 podwyższył Krystian Peda. Wynik meczu na 4:0 ustalił Andrzej Protasenko wykorzystując rzut karny. Następny mecz kontrolny policzanie zagrają już w sobotę w Zielonej Górze gdzie podejmą miejscową Lechię

Chemik I połowa: Brzozowski - Jakubiak, Matysiak, Janicki, Kołat, Kapelusz, Kowalczyk M., Jóźwiak, Kowalczyk D., Kąkol, Vovchenko

Chemik II połowa: Banaś - Jakubiak, Odlanicki-Poczobut, Matysiak,  Wiejkuć, Klimkowicz, Bedliński, Jałoszyński, Peda,  Świder, Sobecki

1:0 - 11 min Michał Janicki

2:0 - 28 min Nikita Vovchenko

3:0 - 64 min Krystian Peda

4:0 - 74 min Andrzej Protasenko