Fot. Ariel Szydłowski

W sobotę o godzinie 17:00 w Hotelu Dobosz odbyła się Uroczysta Gala Wieńcząca Obchody 50-lecia istnienia Klubu Piłkarskiego Chemik Police. 

W Uroczystej Gali wzięło udział ponad 250 zaproszonych gości a wśród nich między innymi Burmistrz Gminy Police Władysław Diakun, I zastępca burmistrza Polic Jakub Pisański , przedstawiciele Grupy Azoty Police Mariusz Różycki i Pani Hanna Zakrzewska, Doradca Wojewody Zachodniopomorskiego ds. Sportu i Młodzieży Piotr Czubko, Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej Jan Bednarek, Prezes Zarządu Pogoni Szczecin Jarosław MroczekPrzewodniczący Rady Powiatu Cezary Arciszewski, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Waldemar Echaust,  Przewodniczy Rady Gminy Witold Król, Naczelnik Wydziału Oświaty Witold Stefański, Burmistrz Miasta Pasewalk Pani Sandra Nachtweih, Prezydent Pasewalker FV Burkhard Schmidt, Radni Gminny oraz Powiatu oraz wielu byłych i obecnych piłkarzy, działaczy, sponsorów i przyjaciół związanych z Klubem Piłkarskim Chemik Police. Całą Galę poprowadził Sebastian Roszkowski z Radia Szczecin. W trakcie Gali pamiątkowymi statuetkami uhonorowano Partnerów Chemika, dzięki którym nasze stowarzyszenie może prężnie działać. Wśród wyróżnionych znalazły się: Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A., Gmina PolicePowiat Policki, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach, ARPEN Sp. J., Krystian Sp. z o. o., KOŁ-BUDBiuro Tłumaczy Przysięgłych KontekstAmbersport Dąbrowski, Pawlikiewicz i Synowie Usługi SamochodoweP.U.P. „TRANS-NET” S.A., E.D.I.L Sp. z o.o., Hotel Dobosz Congress & SPA, Taxi DOBOSZ, Cukiernia Piekarnia „Izybar”, Agencja Ochrony ELITE s.c., NSZZ „Solidarność” Zakłady Chemiczne „POLICE” S.A, Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Policach, CH FALA, Szkoła Podstawowa nr 1 w Policach, Szkoła Podstawowa nr 8 w Policach. Następnie ogłoszono wyniki Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza, Trenera i Działacza 50-lecia Chemika Police. W poszczególnych kategoriach wygrali odpowiednio Piotr Blasius, Mirosław Masicz i Eugeniusz Przybysz. Kolejnym punktem programu było wręczenie Odznaczeń przyznanych przez Ministerstwo Sportu, PZPN i ZZPN. Zarząd podziękował wszystkim pracownikom klubu, trenerom i kierownikom poszczególnych zespołów za ich codzienną pracę. Z okazji 50-lecia na ręce Prezesa Stowarzyszenia zostały złożone życzenia i jubileuszowe pamiątki od naszych partnerów. Został również zaprezentowany projekt nowego stadionu i książka o historii naszego klubu, która zostanie wydana jeszcze w tym roku. Zwieńczeniem uroczystości była słodka niespodzianka w postaci okazałego tortu oczywiście w barwach klubowych.  Klub Piłkarski Chemik Police pragnie też podziękować Hotelowi Dobosz za profesjonalną pomoc w organizacji sobotniej Gali oraz zespołowi CORD za uatrakcyjnienie swoimi występami naszego święta. 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU