Fot. Ariel Szydłowski
Niestety w przedostatniej jesiennej kolejce nasi juniorzy starsi przegrali na wyjeździe ze Świtem Skolwin 5:4.
Niedzielne spotkanie zostało na prośbę drużyny ze Skolwina przeniesione na euro boisko przy ul. Piaskowej w Policach. Po pierwszych 45 minutach gry to policzanie pewnie kroczyli po trzy punkty prowadząc do przerwy 3:1. Wynik meczu już w 2 minucie spotkania otworzył Daniel Kowalczyk. Niestety w 17 minucie gospodarze po trafieniu Pawła Kucharczyka doprowadzili do remisu. Świtowcy z prowadzenia cieszyli się zaledwie 5 minut, kiedy to po stałym fragmencie bramkę zdobył Jakub Dymitorwski. W 31 minucie meczu było już 3:1 dla chemików po trafieniu Dominika Dąbrowskiego. Żółtozieloni w pierwszej połowie stworzyli sobie jeszcze kilka okazji do podwyższenia rezultatu. Jednak seryjnie marnowali dogodne okazje. Druga część spotkania była fatalna w wykonaniu naszej drużyny, która na 4 trafienia Świtu odpowiedziała tylko raz i to w 89 minucie meczu za sprawą Bartka Siembidy. Wcześniej nasza drużyna między minutą 62 a 67 hurtowo straciła 3 bramki i z prowadzenia 3:2 zrobiło się 3:4 dla Świtu. Podopiecznych trenera Mariusza Szmita czeka jeszcze jeden mecz w tym roku. W następną sobotę zmierzą się ze Stalą Szczecin.
Chemik: Kazimierczak - Dąbrowski, Dymitorwski J., Korotkiewicz, Kisieliński, Kowalczyk D., Palej, Siembida, Szczytniewski, Kamiński I., Szala(52' Kuriata)
Bramki:
0:1 - 2 min Daniel Kowalczyk
1:1 - 17 min Paweł Kucharczyk
1:2 - 23 min Jakub Dymitorwski
1:3 - 31 min Dominik Dąbrowski
2:3 - 52 min Filip Konopski
3:3 - 63 min Jakub Pszczoła
4:3 - 64 min Paweł Kucharczyk
5:3 - 76 min Klaudiusz Mucha
5:4 -  89 min Bartosz Siembida

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU