Fot. Ariel Szydłowski

Niestety kolejny mecz w WLJM zakończył się porażką naszej drużyny. Tym razem nasz młody zespół na własnym boisku uległ Vinecie Wolin 0:2. 

Mimo sporej przewagi i wielu stuprocentowych sytuacji po pierwszych 45 minutach gry nasi juniorzy przegrywali z Vinetą Wolin 0:1. Jedyną bramkę w tej części spotkania z rzutu karnego, w 40 minucie meczu zdobył Hubert Ciechacki. Po przerwie nasza drużyna praktycznie nie schodziła z połowy gości. Jednak tego dnia zdecydowanie szwankowała skuteczność naszego zespołu. Żółtozieloni kolejno marnowali dogodne okazje do zdobycia bramki. Swoich szans nie wykorzystali Wawrzycki, Witkowski czy Dawid Szala, którego strzał wylądował na poprzeczce bramki strzeżonej przez Jakuba Mistygacza. Już w doliczonym czasie gry wynik meczu na 0:2, ustalił Ciechacki, dla którego było to drugie trafienie w meczu. W następnej kolejce juniorzy młodsi Chemika zagrają na wyjeździe z MUKS Orzeł 2010 Wałcz.

Chemik: Paska - Szczykutowicz, Korzec, Dymitorwski H., Macyszyn, Wawrzycki, Szala, Witkowski, Kołacki, Gajos, Jasiński

Ławka: Ulanicki, Konik, Pirecki, Mazurak, Chudzik

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU