W meczu VI Kolejki rundy rewanżowej Wojewódzkiej Ligi Juniora starszego, podopieczni Mariusza Szmita minimalnie ulegli faworyzowanej drużynie FASE Szczecin 1:2.

Mimo porażki z drużyną FASE nasz zespół pozostawił po sobie dobre wrażenie i przy odrobinie szczęścia i zachowaniu zimnej krwi pod bramką gości, to Chemicy mogliby cieszyć się z trzech punktów. Niestety dwa indywidualne błędy Piotra Dolaka sprawiły, że to drużyna FASE mogła cieszyć się z trzech punktów. Goście ze Szczecina na prowadzenie wyszli w 15 minucie meczu. Sześć minut pózniej po akcji Daniela Kowalczyka i Dominika Dąbrowskiego ten drugi pewnym strzałem pokonał golkipera FASE. W 30 minucie meczu powinno być 2:1 dla żółtozielonych. Niestety do praktycznie pustej bramki nie trafił Kuba Lintas. Chwilę po tej akcji goście przeprowadzili kontrę i zdobyli drugą bramkę. Po przerwie mecz się wyrównał i obie ekipy miały swoje okazję do zdobycia bramki. Jednak do końca meczu żadne już nie padły i mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem drużyny FASE.

Chemik: Serdyński - Dolak(46' Dybus), Dymitorwski, Budnicki, Wujko, Korotkiewicz, Kadrzyński, Podgórski, Lintas, Kowalczyk D., Dąbrowski