Udany wyjazd zaliczyli juniorzy starsi Chemika Police. Podopieczni trenera Mariusza Szmita wygrali na wyjeździe z faworyzowaną Gwardią Koszalin 1:3.

Chemicy od początku meczu byli zespołem lepszym i w 25 minucie udokumentowali to bramką. Na indywidualną akcję zdecydował się Daniel Kowalczyk, który podał na wolne pole do wychodzącego sam na sam Dominika Dąbrowskiego, a ten nie dał najmniejszych szans bramkarzowi Gwardii. W 37 minucie meczu było już 0:2 dla żółtozielonych. Tym razem dobrze do Daniela Kowalczyka dośrodkował Piotr Dolak a Daniel okiwał bramkarza gospodarzy i wpakował piłkę do pustej bramki. Po przerwie nasi juniorzy dalej dominowali i w 65 minucie meczu podwyższyli prowadzenie na 0:3. Tym razem do siatki Gwardii trafił sam Piotr Dolak. Gospodarzy było stać jedynie na trafienie honorowe. W polu karnym zawodnika gospodarzy faulował Mariusz Budnicki i sędzia wskazał na jedenasty metr. Gwardziści wykorzystali rzut karny i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:3 dla Chemika. W następnej kolejce naszych juniorów czeka arcytrudne spotkanie z FASE Szczecin

Chemik: Serdyński - Budnicki, Dymitrowski, Wujko, Korotkiewicz, Lintas, Kadrzyński, Dolak(75' Dybus), Podgórski, Kowalczyk, Dąbrowski(45' Wróblewski)