W poprzedni weekend juniorzy starsi na wyjeździe rozgromili zespół Kotwicy Kołobrzeg 9:0, a w tym na własnym boisku rozmontowali drużynę Iny Goleniów aż 8:1.

Strzelanie dla naszej drużyny już w 2 minucie meczu rozpoczął Kuba Lintas, a przed gwizdkiem kończącym pierwszą cześć meczu Chemicy pokonali bramkarza Iny jeszcze pięciokrotnie. Po przerwie policzanie dalej dominowali i strzelili gościom z Goleniowa 2 bramki. Natomiast drużynę Iny stać było tylko na jedno honorowe trafienie. Hattrickiem w meczu z Goleniowem popisał się Dominik Dąbrowski. Teraz podopiecznych trenera Mariusza Szmita, czeka arcytrudny wyjazd do Koszalina i mecz z miejscową Gwardią

Chemik: Serdyński - Dymitrowski, Budnicki, Wujko(68' Skórzyński), Dybus, Korotkiewicz, Kadrzyński, Bylewski(46' Podgórski), Lintas, Dolak(65' Szczytniewski) Dąbrowski(70' Jaguszewski K.)