Fot. Ariel Szydłowski

W dniach 1-3 marca drużyna juniorów młodszych wzięła udział w Ogólnopolskim turnieju Pobierowo Cup 2019.

Pierwszy dzień turnieju zaczął się bardzo dobrze dla naszej drużyny, która w meczu otwarcia pokonała Akademię Piłkarską Kotwicy Kołobrzeg 4:3. Bramki w tym meczu dla naszej drużyny zdobyli: Daniel Kowalczyk dwie, a po jednym trafieniu dołożyli Ścirka i Radzik. Niestety drugiego dnia turnieju przyszły dwie porażki. Najpierw nasi juniorzy przegrali ze spadkowiczem z Centralnej Ligi Juniora MUKS Czws Bydgoszcz 0:3, a w kolejnym meczu ulegli 2:3 KS Polkowice. W trzecim sobotnim pojedynku podopieczni trenera Sayed zremisowali z Gryfem Słupsk i ostatecznie zajęli 3 miejsce w grupie. Naszej drużynie pozostała gra o miejsca 5-8. Niestety w meczu o 5 lokatę młodzi piłkarze musieli uznać wyższość FASE Szczecin. Na zakończenie nasza drużyna zagrała jeszcze mecz z Wdą Świecie. Po regulaminowym czasie gry wynik brzmiał 1:1. Więc o wygranej zadecydować miały rzuty karne, a te lepiej wykonywali przeciwnicy. Po turnieju poprosiliśmy trenera Macieja Sayed o podsumowanie.  "Wyjazd na turniej potraktowaliśmy szkoleniowo, wynik nie był dla nas najważniejszy, rozegraliśmy 6 spotkań po 40 minut każde. Testowaliśmy nowoczesny sprzęt pozwalający nam na dokładną analizę gry zawodników. Jako drużyna jesteśmy w lekkiej przebudowie zwłaszcza formacja defensywna. Mieliśmy kilka niewiadomych, które po turnieju rozjaśniły nam sytuacje, sprawdzaliśmy różne konfiguracje, ustawienia zespołu, oraz zestawienia poszczególnych zawodników na nowych pozycjach. Na turniej pojechała cała dostępna kadra zawodników, w tym Igor Wawrzycki z rocznika 2004. Jesteśmy zadowoleni z wyjazdu, i przygotowani na start ligi w następnym tygodniu" Juniorzy młodsi swoje rozgrywki wznowią już w najbliższą niedziele. O godz. 11:00 zmierzą się na własnym boisku z Salosem Szczecin. Mecz zostanie rozegrany na boisku przy ul. Piaskowej. 

Wyniki grupowe:

Chemik Police – AP Kotwica 4:3

Chemik Police – MUKS Czws Bydgoszcz 0:3

Chemik Police – KS Polkowice 2:3

Chemik Police – Gryf Słupsk 0:0

Mecze o miejsce 5-8

Chemik Police – FASE Szczecin 0:2

Chemik Police WDA Świcie 1:1 4:5k

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU