Przygotowujący się do rundy rewanżowej trampkarze młodsi trenera Łukasza Furmana rozegrali kolejny mecz kontrolny.

Po sobotniej porażce w sparingu z   Prawobrzeżem Szczecin 2:3, nasi trampkarze zmierzyli się ze    Świtem Skolwin i rozgromili drużynę gości   9:2. Wynik do przerwy nie wskazywał aż tak dużej wygranej. Nasza drużyna strzeliła trzy bramki na co goście z Północnego Szczecina odpowiedzieli dwoma trafieniami.  Po przerwie nasza drużyna otworzyła przysłowiowy worek z bramkami i dołożyła jeszcze 6 trafień.Zawodnicy   Świtu     jednak do końca się nie poddawali i do ostatnich minut walczyli, aby poprawić wynik spotkania. Bramki do przerwy zdobywali    FicnerKrajewski   oraz  Koral. Natomiast po przerwie hat trickiem popisał się  Radko, bramki dołożyli również  SroczyńskiKrajewski   i    Kurzawa.

Chemik: Zając - Koral, Laszczyk, Pankiewicz, Sroczyński, Jasiński, Sorokin, Krajewski, Kurzawa,  Ficner, Radke,

grali także: Orlicki, Bukiel, Kostański, Zadrodziński, Kolomoiets

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU