Fot. Andrzej Szkocki

W sobotę juniorzy starsi trenera Mariusza Szmita udali się do Lipian gdzie zagrali w turnieju o Puchar Głosu Szczecińskiego.

Do Lipian na 50 Jubileuszowy Turniej o Puchar Głosu Szczecińskiego oprócz Chemika przyjechały ekipy Floty Świnoujście, Osadnika Myślibórz, Orła Trzcińsko-Zdrój, AP Dolice, KP DoliceEnergetyka GryfinoPogoń Barlinek. Chemicy w drodze losowania trafili do gruby B gdzie ich przeciwnikami były drużyny Energetyka, AP Dolice i Pogoni Barlinek.  Po zaciętej rywalizacji w grupie nasza drużyna awansowała do półfinału a tam zmierzyła się z Orłem Trzcińsko-Zdrój. Chemicy swój mecz z Orłem wygrali 1:0 i awansowali do finału gdzie już czekała na nich Flota Świnoujście. Flota w swojej parze półfinałowej okazała się lepsza od Pogoni Barlinek. W meczu finałowym przez długi czas utrzymywał się wynik 0:0. Kiedy wydawało się, że rozstrzygnięcia pojedynku trzeba będzie szukać w rzutach karnych w ostatniej akcji meczu Chemicy zdobyli bramkę i mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Trzecia lokata przypadała drużynie Orła Trzcińsko-Zdrój, która w małym finale pokonała Pogoń Barlinek 1:0. Naszej drużynie przypadły też dwie nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem całego turnieju został Antek Kuźmiński a najlepszym strzelcem całego turnieju Kuba Lintas

Klasyfikacja końcowa:

1. Chemik Police

2. Flota Świnoujście

3. Orzeł Trzcińsko-Zdrój

4. Pogoń Barlinek

5. KP Dolice

6. Energetyk Gryfino

7. Osadnik Myśllibórz

8. AP Dolice II

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU