Fot. Ariel Szydłowski

12 stycznia w Policach rozegrano Turniej eliminacyjny rozgrywek o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej U-11 na szczeblu ZZPN. 

Zawody prowadził   Wydział Gier i Ewidencji ZZPN. Turniej rozgrywany był równolegle w dwóch grupach i na dwóch halach przy ul. Piaskowej i Siedleckiej. Skład grup został ustalony w drodze losowania przez organizatora zawodów. Nasza drużyna, która trenuje pod okiem trenera   Macieja Dolaka   trafiła w do grupy A i swoje mecze rozgrywała na hali przy ul. Piaskowej. Rywalami Chemików były zespoły: AP Pogoń Szczecin, Stal Szczecin, Arkonia Szczecin, AP Gryf Kamień Pomorski i Sparta Gryfice. Nasza drużyna mimo kapitalnego początku i dwóch zwycięstw ostatecznie zajęła 4 miejsce w grupie. Do finału wojewódzkiego z pierwszego miejsca w grupie A awansowała Pogoń Szczecin. Z grupy B do finałów awansowała drużyna FASE Szczecin. Gratulujemy Pogoni i FASE i życzymy powodzenia w turnieju finałowym  o    Puchar Prezesa PZPN.

Wynik Chemika w Grupie A:

Chemik Police - Stal Szczecin 3:0

Sparta Gryfice - Chemik Police 0:1

Chemik Police - Gryf Kamień Pomorski 0:1

Arkonia Szczecin - Chemik Police 3:1

Chemik Police - Pogoń Szczecin 0:2

Grupa APKT
Pogoń Szczecin 13
Arkonia Szczecin 11
Gryf Kamień Pom.8
Chemik Police 6
Sparta Gryfice4
Stal Szczecin 0

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU