Fot. Łukasz Furman

Turniej   PGE Błękit Cup był rozgrywany    systemem ligowym,tzn. każdy z każdym, i co widać po punktacji był to bardzo wyrównany turniej.

Warto zaznaczyć, że nasi zawodnicy jako jedyny zespół pokonał zwycięzcę całego turnieju ekipę Błękitnych I Stargard. Do drugiego miejsca zabrakło naprawdę niewiele. W decydującym meczu z TSG Neustrelitz nasza drużyna jeszcze na 4 minuty przed końcem spotkania prowadziła 3:1. Niestety sama końcówka należała do niemieckiego zespołu, który w ostatnich sekundach strzelił 2 bramki i ostatecznie wygrał 3:4. Po turnieju poprosiliśmy trenera Furmana o podsumowanie zmagań naszej ekipy na PGE Błękit Cup. Ł.F ''Na wyróżnienie zasługuje cały nasz zespół, który spisał się naprawdę nieźle. Z dobrej strony pokazali się nasi bramkarze, którzy co chwilę popisywali się świetnymi paradami. Każdy z naszych napastników strzelił co najmniej 3 bramki, a i obrońcy tego dnia spisywali się równie dobrze. Ciekawie zaprezentowali się również nasi nowi testowani zawodnicy, którzy już niedługo zasilą naszą drużynę. Zabrakło trochę szczęścia a wynik końcowy był by zdecydowanie lepszy. Jestem jednak zadowolony z postawy naszych zawodników. Graliśmy mecze po 10 min z czego zawsze po połowie zmienialiśmy całe składy bez względu na wynik, ponieważ udział w tym turnieju był nagrodą dla zawodników za dobrą pracę na treningach" . Młodzi Chemicy do Stargardu udali się w składzie: Sorokin, Figiel, Sroczyński, Dąbrowski, Krajewski, Zając, Kurzawa, Ficner, Radko, Łuszczyna

Klasyfikacja końcowa:

1. Błękitni I Stargard 18pkt

2. Świt Szczecin 13 pkt

3. Żaki Szczecin 13pkt

4. TSG Neustrelitz 13pkt

5. Chemik Police 12pkt

6. Błękitni II Stargard 10pkt

7. Soccer Grzędzice 1pkt

8. Orkan Suchań 1pkt.

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU