Fot. Ariel Szydłowski

Niestety w meczu rewanżowym juniorzy młodsi przegrali na własnym boisku z Gryfem Słupsk KS i nie awansowali do CLJ.

Mecz na dobre się jeszcze nie rozpoczął a już w 2 minucie meczu mieliśmy rzut karny dla gości. W polu karnym sfaulował Palej i sędzia podyktował jedenastkę. Na szczęście strzał napastnika pewnie wybronił Jakub Banaś. Chwilę później mogło i powinno być 1:0 dla Chemików. Niestety w sytuacji sam na sam nie wykorzystał Ścirka strzelając obok bramki. Niestety w 30 minucie meczu czerwoną kartkę otrzymał Palej i nasza drużyna musiała grać w dziesiątkę. Mimo gry w osłabieniu nasza drużyna momentami wyglądała zdecydowanie lepiej i stwarzała sobie dogodniejsze okazję do zdobycia gola. Jednak dopiero w samej końcówce drugiej części gry na centro strzał zdecydował się Bartek Cholewiński czym kompletnie zaskoczył golkipera gości i cała Siedlecka wybuchła z radości. Swoje szanse miała również drużyna Gryfa, jednak tego dnia fantastyczne zawody w bramce rozgrywał Jakub Banaś. Niestety w pierwszej części dogrywki dwa szybkie ciosy wyprowadził Gryf Słupsk i praktycznie było po meczu. Gdyż aby awansować Chemicy musieliby w ciągu zaledwie 15 minut zdobyć aż 3 bramki. Autorami trafień dla ekipy ze Słupska byli Kacper Grabarczyk i Wojciech Dacków. Ostatecznie mecz zakończył się porażką naszej drużyny 1:2. Gościom ze Słupska gratulujemy awansu do Centralnej Ligi Juniorów i życzymy powodzenia w tych rozgrywkach.

Chemik: Banaś - Modzelewski, Rajch, Palej, Ścirka, Cholewiński, Radzik, Kowalczyk, Witkowski, Szala, Grzeszczak

Grali także: Nowakowski, Osowicki, Lis, Bylewski

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU