Fot. Ariel Szydłowski

Niestety w meczu kończącym rundę jesienną Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego podopieczni trenera Mariusza Szmita przegrali na wyjeździe z faworyzowanym FASE Szczecin. 

Nasza drużyna aż do 38 minuty meczu odpierała ataki gospodarzy spotkania. Chemicy mądrze się bronili i szukali swoich okazji w kontrach. Niestety chwila nieuwagi i zrobiło się 1:0 dla FASE Szczecin. Bramkę dla drużyny FASE zdobył wychowanek Chemika obecnie grający w drużynie ze Szczecina Kacper Kotliński. Po przerwie obraz gry się nie zmienił atakowało FASE a nasz zespół czekał na okazję do skontrowania. Niestety w 68 minucie meczu gospodarze podwyższyli na 2:0 i z naszej drużyny jakby uszło powietrze. FASE już do końca kontrolowało w pełni przebieg meczu i aplikowało naszej drużynie kolejne bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla FASE Szczecin

Chemik: Serdyński - Budnicki, Skórzyński, Kadrzyński, Dąbrowski, Lintas, Podgórski, Dolak, Korotkiewicz, Dybus, Garczyński

Grali także: Banaś, Kuriata

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU