Fot. Ariel Szydłowski

W sobotę i niedziele swoje kolejne mecze ligowe rozgrywali trampkarze naszego klubu. Przeciwnikami naszych drużyn były drużyny Football Academy Szczecin i Energetyka Gryfino.

Jako pierwsi w sobotę o godz. 13:00 na wyjeździe zagrali trampkarze starsi trenera Adama Pacholika. Niestety nasz zespół przegrał z drużyną Energetyka 2:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny w tym spotkaniu zdobył Michał Mazurak. Lepiej poszło trampkarzom młodszym trenera Łukasza Furmana, którzy zremisowali z FA Szczecin 3:3. Bramki dla Chemika zdobyli Patryk Łuszczyna, Adrian Ficner a jedno trafienie zaliczono zawodnikowi FA Marcelowi Małeckiemu, który pokonał własnego bramkarza. W następnej kolejce trampkarze starsi zagrają na u siebie z Błękitnymi Stargard a młodsi pojadą do Kołobrzegu na mecz z miejscową AP Kotwicy Kołobrzeg.

TS Energetyk Gryfino - TS Chemik Police 2:1(1:0)

Chemik: Paska - Korzec, Mazurak, Kołacki, Sładkiewicz, Jankowski, Wawrzycki, Jasiński, Dymitrowski H., Pirecki, Palusiński

grali także: Konik, Chudzik, Szymański, Wlaźlak, Piwiński, Kotlarz, Budas

TM Chemik Police - TS FA Szczecin 3:3(2:2)

Chemik: Sorokin - Pankiewicz, Koral, Laszczuk, Jasiński, Ficner, Figiel, Łuszczyna, Kurzawa, Dąbrowski, Sroczyński

grali także: Zając, Bortacki, Wesołowski, Kolomoiets, Zadrodziński, Rudniak

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU