Fot. Ariel Szydłowski

Juniorzy Młodsi nie zwalniają tempa i odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo. 

Tym razem podopieczni duetu trenerskiego Sayed-Bieniek pokonali na własnym boisku Prawobrzeże Szczecin 9:1. Wynik okazały ale gra zwłaszcza w defensywie naszej drużyny pozostawiała wiele do życzenia. Wynik meczu w 20 minucie otworzył Kuba Radzik, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie Dominika Lisa i strzałem z główki nie dał najmniejszych szans golkiperowi Prawobrzeża. Pięć minut później było już 2:0 dla naszej drużyny. Tym razem prostopadłe podanie Lisa wykorzystał Wiktor Grzeszczak i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości. Nie minęło kolejne pięć minut a było już 3:0. Tym razem bezpośrednio z rzutu rożnego gola zdobył Rafał Rajch i do przerwy wynik brzmiał 3:0 dla naszej drużyny. Po przerwie Chemicy dołożyli jeszcze kolejne 6 bramek i niestety stracili też jedną po fatalnym kiksie Kuby Banasia, który tak wybijał piłkę, że podał wprost pod nogi zawodnika Prawobrzeża a ten nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem jej w siatce. Po końcowym gwizdku poprosiliśmy trenera Macieja Sayed o komentarz do meczu - "To był jeden ze słabszych naszych meczów w tym sezonie, cieszy okazałe zwycięstwo ale styl gry w dzisiejszym meczu pozostawia wiele do życzenia, momentami było dużo nerwowości i niedokładnych podań, stać nas na zdecydowanie lepszą grę co pokazywaliśmy w poprzednich meczach" W następnej kolejce nasi juniorzy młodsi zagrają na wyjeździe z Arkonią Szczecin

Chemik: Kuźmiński - Bylewski, Rajch, Osowicki, Szala, Palej, Bobel, Radzik, Kowalczyk, Lis, Grzeszczak

grali także: Banaś, Kamiński I., Ścirka, Szczykutowicz, Witkowski, Skierski, Szczytniewski

Bramki:

1:0 - 20 min Kuba Radzik

2:0 - 25 min Wiktor Grzeszczak

3:0 - 30 min Rafał Rajch

4:0 - 42 min Wiktor Grzeszczak

5:0 - 53 min Dominik Lis

6:0 - 56 min Kuba Ścirka

6:1 - 59 min Miłosz Magdziak

7:1 - 70 min Daniel Kowalczyk

8:1 - 72 min Daniel Kowalczyk

9:1 - 80 min Gracjan Szczytniewski

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU