Fot. Ariel Szydłowski

W Niedzielę swoje ligowe zmagania zakończyli piłkarze rocznika 2005. 

Na swój ostatni mecz młodzicy starsi udali się do Choszczna na mecz z miejscową Gavią. Co ważne wynik tego meczu miał kolosalny wpływ na to, czy nasza drużyna w nowym sezonie zagra ponownie w grupie mistrzowskiej. Na szczęście mecz z Gavią ułożył się po myśli podopiecznych trenera Łukasza Furmana i policzanie wygrali na wyjeździe 3:2. Pierwsza bramka dla Chemików padła już w 3 minucie meczu a jej strzelcem był Wiktor Kurzawa. Niestety gospodarze już dwie minuty później wyrównali. W 23 minucie Chemicy ponownie wyszli na prowadzenie po bramce z karnego Dariusza Figiel. Policzanie długo utrzymywali prowadzenie, niestety w 45 minucie Gavia ponownie doprowadziła do remisu. Na szczęście ostatnie słowo należało do naszej drużyny i to ona mogła cieszyć się z pierwszych trzech punktów w tej rundzie. Bramkę dającą zwycięstwo w meczu z Gavią zdobył w 52 minucie Gracjan Koral

Chemik:     Zając - Koral, Pankiewicz, Dymitrowski, Jasiński, Kurzawa, Figiel, Łuszczyna,  Dąbrowski

grali także:    Rudniak, Ficner

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU