Fot. Ariel Szydłowski

W weekend swoje kolejne mecze ligowe rozgrywali zawodnicy z roczników 2005 i 2006 Chemika Police. 

Młodzik starszy trenera Łukasza Furmana zagrał na wyjeździe ze Stalą Szczecin. Niestety nasza drużyna doznała porażki przegrywając z gospodarzami 3:1. Jedyną bramkę dla naszej ekipy zdobył Wiktor Kurzawa. Zdecydowanie lepiej za to zaprezentowali się zawodnicy z rocznika 2006 trenera Janisa Wakatinakisa. Młodzik Młodszy ograł na wyjeździe Energetyka Junior Gryfino aż 13:0. Bramki dla naszej drużyny w tym meczu zdobyli: Mateusz Cieśluk x4, Kowalski Grzegorz x3. Po jednym trafieniu dołożyli    Dorian Płusa, Oliwier Filipowicz, Mateusz Igras,   Szymon Łosin, Grzegorz Koral i Adrian Chołuj.     W następnej kolejce Młodzik Starszy zagra na własnym boisku z FASE Szczecin a Młodzik Młodszy zmierzy się z AP Pogoń II Szczecin. Oba spotkania zostaną rozegrane na boisku przy ul. Piaskowej. 

Stal Szczecin - Chemik Police 3:1

Chemik:     Sorokin - Dymitrowski, Pankiewicz, Koral, Jasiński, Kurzawa, Figiel, Łuszczyna, Dąbrowski

grali także:     Zając, Wesołowski, Ficner

Energetyk Junior Gryfino - Chemik Police 0:13

Chemik:   Baran - Filipowicz, Krajewski, Wymiatał, Obremski, Łosin, Igras, Cieśluk, Kowalski

grali także: Balcerowski, Chołuj, Płusa, Pecio-Crook, Korotkiewicz, Koral, Muzyczuk

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU