Fot. Ariel Szydłowski

W meczu XXII kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego nasz zespół przegrał z FASE Szczecin 1:3(1:1). 

Wtorkowy mecz zaczął się fatalnie dla naszej drużyny, która już od 4 minuty musiała grać w 10. Czerwoną kartką ukarany został Mateusz Palej. Chemicy mimo gry w osłabieniu w 14 minucie meczu wyszli na prowadzenie za sprawą Kuby Radzika, który wykorzystał jedenastkę dla naszej drużyny. Niestety Zaledwie 3 minuty później goście ze Szczecina za sprawą Jałoszyńskiego doprowadzili do wyrównania. Później swoje okazję mieli Chemicy. Niestety ani Dominik Lis ani Kuba Basara nie wykorzystali swoich sytuacji. Natomiast goście wykazali się dużo większą skutecznością pod bramką Jakuba Banasia i ostatecznie wygrali 1:3. Warto jednak podkreślić, że w zespole Chemika kadra meczowa opierała się na zawodnikach z rocznika 2003 i 2002 i tylko jednym zawodniku z rocznika 2001. FASE natomiast zagrało tylko rocznikiem 2001. Mimo porażki o dwa lata starszymi kolegami pozostawili po sobie dobre wrażenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości. 

Chemik: Banaś- Glanert(60' Kuriata),Jaguszewski O., Palej, Szala, Lintas, Radzik,Lis(75' Szczykutowicz), Ścirka(65' Basara), Jaguszewski K.(35' Witkowski),Grzeszczak

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU