Juniorzy młodsi w meczu XX kolejki Wojewódzkiej Ligi zremisowali na własnym boisku z trzecią drużyną ligi MKP Szczecinek 3:3.

Mecz z MKP powinien zacząć się idealnie dla naszej drużyny, która w ciągu pierwszych 15 minut gry stworzyła sobie trzy dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Niestety zawiodła skuteczność w naszym zespole. Na domiar złego goście przeprowadzili kontrę, po której wyszli na prowadzenie i zrobiło się 0:1 dla MKP. Można by rzec, że będąc na wcześniejszym meczu juniorów starszych przeżywamy Déjà vu. Nasi juniorzy młodsi atakowali, mieli więcej z gry a bramki zdobywali goście. Na domiar złego zaraz po wznowieniu goście zdobyli drugą bramkę i było już 0:2. Na szczęście w 46 minucie bramkę kontaktową zdobył Oskar Jaguszewski i kiedy wydawało się, że kolejne bramki dla Chemika są kwestią czasu, goście przeprowadzili kolejną kontrę po której zdobyli bramkę na 1:3. Strata trzeciej bramki nie podłamała naszej drużyny, która wytrwale dążyła do odrobienia strat. W 75 minucie zrobiło się już tylko 2:3 dla MKP za sprawą trafienia Kacpra Jaguszewskiego, a w ostatniej akcji meczu bramkę dającą punkt Chemikowi zdobył Kuba Ścirka. Chwilę później sędzia zakończył pojedynek i mecz zakończył się remisem po 3.

Chemik: Kuźmiński - Palej, Cholewiński(72' Basara), Jaguszewski O.(65' Kuriata), Szala, Witkowski(41' Jaguszewski K.), Glanert(60' Osowicki), Radzik, Lis, Ścirka, Grzeszczak