Fot. Ariel Szydłowski

W środę i czwartek swoje mecze ligowe rozgrywali juniorzy starsi i młodsi Chemika.

Obie nasze drużyny grały z zespołami Stali Szczecin. Jako pierwsi zagrali juniorzy starsi i niestety ulegli gospodarzom 4:2.  Nasi zawodnicy źle weszli w mecz i po zaledwie 30 minutach gry przegrywali ze Stalówką 3:0. Jeszcze przed przerwą bramkę na 3:1 zdobył Szymon Rogowski. Ten sam zawodnik zaraz po wznowieniu zdobył swoją drugą bramkę i zrobiło się już tylko 3:2 dla Stali. Niestety mimo kilku okazji nie udało się naszym zawodnikom doprowadzić do wyrównania. Na domiar złego gospodarze w 66 minucie przeprowadzili kontrę i zdobyli czwartą bramkę. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie i ostatecznie podopieczni Mariusza Szmita przegrali 4:2. W dużo lepszych nastrojach po meczu byli juniorzy młodsi trenera Sayeda, którzy po dobrym meczu pokonali Stal Szczecin 4:2. Trzy bramki w tym meczu dla Chemików zdobył Kuba Ścirka, dla którego było to już 7 trafienie w 3 wiosennych meczach Chemika. Jedno trafienie dołożył Grzeszczak, po podaniu Kowalczyka, który w meczu ze Stalą aż trzykrotnie swoimi podaniami otwierał drogę do bramki Stali.  W następnej kolejce nasi juniorzy starsi i młodsi zagrają na wyjeździe z Salosem Szczecin

JS Stal Szczecin - JS Chemik 4:2(3:1)

Chemik: Banaś - Arendt(46' Jakubiec), Budnicki, Dybus, Dymitrowski, Korotkiewicz(80' Dolak), Jaguszewski K.(46' Lis), Wołosz, Rogowski, Trajkowski(74' Sura), Białek

JM Stal Szczecin - JM Chemik Police 2:4(0:2)

Chemik: Banaś - Szala(72' Jaguszewski K.), Palej, Jaguszewski O, Cholewiński, Lintas, Radzik(60' Glanert), Witkowski(45' Lis),Kowalczyk, Ścirka, Grzeszczak

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU