Dziś swoje pierwsze mecze po przerwie zimowej zagrali juniorzy starsi i młodsi naszego klubu. Przeciwnikiem naszych zespołów były drużyny Błękitnych Stargard.

Jako pierwsi o godzinie 11:00 na boisku w Stargardzie wybiegli juniorzy starsi trenera Szmita i po dobrym meczy wygrali 2:1. Bramki w tym spotkaniu padały tylko po stałych fragmentach a bramkę dającą 3 punkty zdobył w 90 minucie meczu debiutujący w juniorach starszych Piotrek Dolak. W drużynie juniora starszego zadebiutował również zawodnik z rocznika 2003 Mateusz Skórzyński. Natomiast pierwszą bramkę dla Chemika zdobył Szymon Rogowski. Remisem 3:3 zakończył się mecz juniorów młodszych. Mimo, że do 70 minuty meczu podopieczni trenera Macieja Sayeda prowadzili z miejscowymi 3:1. To niestety dwa błędy w końcówce meczu sprawiły, że mecz zakończył się wynikiem 3:3. Bramki dla naszego zespołu w tym spotkaniu zdobyli Lis, Ścirka i Radzik. W zespole juniora młodszego zadebiutowało też trzech zawodników z rocznika 2003 Kuźmiński, Osowicki i Ścirka.

Błękitni Stargard - JS Chemik Police 1:2(0:1)

Chemik: Banaś - Dybus, Korotkiewicz, Dymitrowski(60' Skórzyński), Wołosz, Budnicki, Rogowski, Arendt, Lewandowski(60' Dolak), Białek, Trajkowski

Błękitni Stargard - JM Chemik Police 3:3(0:2)

Chemik: Banaś(70' Kuźmiński) - Cholewiński, Palej, O. Jaguszewski(78' Osowicki), Glanert(55' Szala) Lintas, Lis(65' K.Jaguszewski) Kowalczyk, Radzik, Ścirka(77' Kuriata), Grzeszczak