Dziś rozegrano kolejny turniej Chemik Cup. Tym razem grał rocznik 2004, który zmierzył się o Puchar firmy Pawlikiewicz i Synowie.

W całym turnieju najlepsza okazała się drużyna Arkonii Szczecin, która w końcowej klasyfikacji o 1 punkt wyprzedziła pierwszy zespół Chemika Police. Druga nasza ekipa skończyła rozgrywki naszóstej pozycji. Najlepszego zawodnika całego turnieju wybrano Jakuba Pacała z Arkonii Szczecin. Królem strzelców został zawodnik Chemika Igor Wawrzycki. Igor w całym turnieju zdobył 5 bramek. Miano najlepszego bramkarza też przypadło zawodnikowi Chemika. To wyróżnienie otrzymał Olgierd Paska. Najlepszą zawodniczką turnieju została Charlotte Popławski z Pasewalker FV. Nagroda fair play trafiła do innego zawodnika z Pasewalku, otrzymał ją Leon Tews. Jak zawsze wyróżniono też jednego zawodnika Chemika. Tym najlepszym w Chemiku okazał się Kacper Kociński