W trzecim turnieju Chemik Cup im. Rafała Kołackiego o puchar firmy Trans-net najlepszą okazała się drużyna Pogoni Szczecin.

Dziś na hali przy ul. Piaskowej zobaczyliśmy najmłodszych adeptów futbolu urodzonych w 2011 roku i młodszych. W śród 3 drużyn Chemika zobaczyliśmy jeszcze drużyny Pogoni Szczecin, Arkonii Szczecin i Hutnika Szczecin. Z całej stawki najlepsza okazał się drużyna Bordowych Pogoni Szczecin, która w wielkim finale pokonała Granatową Pogoń 5:1. Trzecie miejsce przypadło Akademii Piłkarskiej Hutnika Szczecin. Młodzi Hutnicy w finale pocieszenia wygrali z Arkonią Szczecin 3:1. Młodzi Chemicy natomiast zajęli kolejno 5,6 i 7 miejsce. Najlepszym zawodnikiem całego turnieju wybrano Krzysztofa Popielarza z Pogoni Szczecin. Miano najlepszego strzelca trafiło do Bartka Osowskiego z Hutnika Szczecin, który w całym turnieju zdobył aż 8 bramek. Wybrano też najlepszą zawodniczkę turnieju. Została nią Ola Głuszyk z Chemika Police. Tradycyjnie też przyznano nagrodę dla najlepszego zawodnika Chemika Police. Decyzją sztabu szkoleniowego wybrano Michała Fila