W drugim turnieju Chemik Cup im. Rafała Kołackiego o puchar Solidarności zwyciężyła drużyna FASE Szczecin, która w wielkim finale pokonała po dogrywce Pogoń Szczecin 2:1.

Trzecie miejsce przypadło ekipie Żaków Szczecin, która w finale pocieszenia nie dała najmniejszych szans pierwszej drużynie Chemika Police i pewnie wygrała 3:0. Natomiast druga drużyna Chemika ostatecznie zajęła 6 miejsce. Najlepszym zawodnikiem całego turnieju wybrano gracza Żaków Szczecin Jakuba Janeda. Królem strzelców został zawodnik Pogoni Szczecin Maciej Ogielski, który w całym turnieju zdobył 8 bramek dla swojej drużyny. Miano bramkarza turnieju zdobył Mikołaj Baran z Chemika Police a najlepszą zawodniczką została Emilia Szymczak. Wybrano też najlepszego zawodnika Chemika Police. Ten tytuł przypadł Dorianowi Płusa z pierwszej drużyny Chemika.