Fot. Ariel Szydłowski

Od soboty w Ośrodku "Grażyna" w Międzywodziu przebywają juniorzy starsi i młodsi naszego klubu. 

Trenerzy Jarosław Grzesło i Mariusz Szmit na obóz do Międzywodzia zabrali ze sobą 24 osobową kadrę, która trenuje dwa razy dziennie. Do swojej dyspozycji nasze drużyny mają boisko, halę, siłownię, saunę i jacuzzi. Jak podkreślają nasi trenerzy w Ośrodku "Grażyna" niczego im nie brakuje. Wśród 24 osobowej kadry jest też kilku testowanych zawodników, którzy są przymierzani do gry w juniorach Chemika. Z juniorami trenuje też grupa trampkarzy starszych, którą trener Grzesło obserwuje. Zgrupowanie w Międzywodziu zakończy się w piątek po czym juniorzy starsi i młodsi do dalszej części sezonu będą przygotowywać się na własnych obiektach. Juniorzy starsi rozegrali też już pierwszą grę kontrolną i niestety minimalnie przegrali z Chrobrym Głogów 3:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Dawid Szala i Jakub Dymitrowski

JS Chemik Police - JS Chrobry Głogów 2:3

Chemik: Kużmiński - Cholewinski, Palej, Kaminski, Wujko, Korotkiewicz, Szala, Dobosz, Dymitrowski J., Szczytniewski, Moutinho

grali także: Paska,  Pirecki, Macyszyn, Dymitrowski H., Gajos

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU