W meczu VII kolejki A klasy piłkarze Chemika II Police wygrali na własnym boisku z Wołczkowem Bezrzecze 2:1.
Chemicy dość szybko bo już w 5 minucie meczu, po strzale Mariusza Bedlińskiego wyszli na prowadzenie. W 19 minucie meczu było już 2:0 dla Chemika II. Tym razem bramkę zdobył Dawid Wasikowski. W pierwszej części gry mimo kilku okazji bramki już nie padły. Po przerwie Żółtozieloni dalej atakowali, jednak razili nieskutecznością. Kolejne swoje okazje marnowali Jałoszyński, Wasikowski, Paprocki czy wprowadzony po przerwie Sikorski. Niestety w 76 minucie meczu po błędzie Brzozowskiego, Wołczkowo zdobyło bramkę kontaktową. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i podopieczni trenera Józefa Rembisza mogli cieszyć się z czwartego ligowego zwycięstwa.
Chemik: Brozowski - Klimkowicz(60' Jasik), Janicki, Grzesło, Kołat, Moroza(60' Sikorski), Kąkol(80' Białek), Bedliński, Wasikowski(70' Wypych), Paprocki, Jałoszyński
1:0 - 5 min Mariusz Bedliński
2:0 - 19 min Dawid Wasikowski
2:1 - 76 min Łukasz Dłużniewski