W XXI kolejce B Klasy piłkarze Chemika II Police pokonali na wyjeździe Czarnych 44 Szczecin 3:1.

Wynik meczu w 20 minucie spotkania otworzył Bartłomiej Białek, który wykorzystał dośrodkowanie Filipa Jasika. W 28 minucie jednak drużyna Czarnych wyrównała. Z remisu gospodarze cieszyli się tylko minutę, gdyż w 29 minucie meczu ponownie na prowadzenie wyszli Chemicy, po trafieniu Macieja Morozy. Do końca pierwszej połowy bramki już nie padły i zawodnicy schodzili na przerwę z wynikiem 2:1. Po przerwie żółtozieloni szybko zdobyli trzecią bramkę odbierając chęci zawodnikom gospodarzy. Autorem trafienia był Sebastian Rudnik. Policzanie mieli jeszcze szansę na podwyższenie prowadzenia ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1. W następnej kolejce podopieczni trenera Józefa Rembisza zagrają na własnym boisku z Vielgovią Szczecin

Chemik: Sasiak - Felicki, Andrzejewski, Woś, Paprocki, Jasik(65' Chopcia), Moroza, Kowalczyk M., Białek B.(80' Wypych), Lawa K.(75' Białek K), Rudnik(85' Wieczorek)