W swoim trzecim wiosennym meczu Chemik II Police na własnym boisku pewnie pokonał Hanzę Goleniów 7:0.

Wynik 7:0 to najmniejszy wymiar kary jaki dziś  spotkał drużynę gości. Gdyby nie fantastyczne, wręcz niemożliwe interwencje golkipera gości, wynik dzisiejszego meczu byłby zdecydowanie wyższy. Strzelanie już w 13 minucie meczu otworzył Andrzej Lavryk. Jeszcze przed przerwą Chemicy dwukrotnie pokonali bramkarza Hanzy. W 36 minucie strzałem zza pola karnego bramkę zdobył Mateusz Kowalczyk, a na siedem minut przed końcem pierwszej części gry gola zdobył najlepszy strzelec zespołu rezerw Sebastian Rudnik. Po przerwie Chemicy zaaplikowali gościom z Goleniowa jeszcze cztery bramki. Ich autorami byli Filip Jasik, który pojawił się zaraz po przerwie i Sebastian Rudnik. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla podopiecznych Józefa Rembisza. W następnej kolejce Chemik II Police zmierzy się na wyjeździe ze Zrywem Kołbaskowo

Chemik II: Serdyński - Felicki, Woś, Andrzejewski, Paprocki, Lavryk, Moroza, Kowalczyk, Białek B., Krystek, Rudnik

grali także: Jasik, Wypych, Bednarski, Białek K.

1:0 - 13 min Andrzej Lavryk

2:0 - 28 min Mateusz Kowalczyk

3:0 - 44 min Sebastian Rudnik

4:0 - 47 min Filip Jasik

5:0 60 min Filip Jasik

6:0 65 min Sebastian Rudnik