Piłkarze Chemika II Police odnieśli swoje drugie ligowe zwycięstwo. Tym razem nasze rezerwy pokonały na wyjeździe Hanzę Goleniów 3:0.

Chemicy przez długi czas nie mogli znaleźć drogi do bramki gospodarzy i mimo ogromnej przewagi na pierwszą bramkę Chemika musieliśmy czekać aż do 70 minuty spotkania. Wpływ na taki stan rzeczy miała taktyka zastosowana przez zespół z Goleniowa, który bronił się całym zespołem i szukał swoich szans w kontrach. Wreszcie w 70 minucie wynik meczu otworzył wprowadzony w 55 minucie na boisko Sebastian Rudnik, który sprytnym strzałem pokonał golkipera Hanzy. Zaledwie 240 sekund później było już 2:0 dla zespołu rezerw. W wyniku krótko rozegranego rzutu rożnego przez dwóch naszych zawodników Andrzeja Protasenko i Wojtka Gałeckiego, piłkę dośrodkował Gałecki wprost na głowę Rudnika a ten pokonał bramkarza Hanzy. Wynik spotkania na 3:0 w 90 minucie meczu ustalił strzałem za szesnastki Eryk Wieczorek. W następnej kolejce piłkarze trenera Józefa Rembisza zagrają na własnych stadionie ze Zrywem Kołbaskowo

Hanza Goleniów - KP Chemik II Police 0:3(0:0)

Chemik: Jurek - Bednarski(85' Wieczorek), Iwański, Andrzejewski, Klimkowicz, Maśniak, Moroza, Protasenko, Gałecki(85' Chopcia), Kustiaiev(55' Rudnik), Jasik(75' Jurga)