Fot: Romuald Hryniewicz

Oldboje Chemika Police zdominowali XIX Turniej Piłki Nożnej Oldbojów im. Wiesława Wragi, rozegrany 17 czerwca w Stargardzie.

Tym bardziej jest czym się pochwalić, że na turniej pojechało tylko 9 zawodników, co skutkowało tym, iż 7 zawodników 50+ musiało wspierać na boisku kolegów z ekipy 40+. W kategorii tej zdobyliśmy ostatecznie II miejsce pokonując 5:1 oldboi z Choszczna, Floty Świnoujście 6:3 i Samorządowców ze Stargardu 4:1. Doznaliśmy również dotkliwej porażki z triumfatorem turnieju Błękitnymi Stargard 1:9. Co nie udało się w młodszej kategorii udało się w 50+, gdzie odnieśliśmy 4 zwycięstwa, a ostatni mecz z Flotą został odwołany, gdyż nie miał już znaczenia dla układu tabeli, a organizatorzy docenili wysiłek zawodników grających praktycznie we wszystkich meczach obu naszych teamów. Pokonaliśmy Kobylankę 2:1, Wicher, Błękitnych i Pogoń Szczecin po 1:0. Do sukcesów drużynowych doszły też sukcesy indywidualne: Jarek Gacki został Królem Strzelców 40+, a Józek Rembisz 50+. Grzegorza Garzyńskiego wybrano najlepszym zawodnikiem turnieju. Warto również zaznaczyć, że najstarszym uczestnikiem zmagań był nasz zawodnik Józek Nawrocki. Okazała puchary wręczał osobiście Wiesiek Wraga, któremu serdecznie dziękujemy za zaproszenie na przyszłoroczny, jubileuszowy XX Turniej.