Fot. Ariel Szydłowski

Piłkarze Chemika rozegrali swój ostatni mecz kontrolny przed sobotnim pucharowym meczem ze Światowidem 63 Łobez. 

Rywalem żółtozielonych tym razem była drużyna Jezioraka Szczecin. Policzanie do test meczu przystąpili bez kilku ważnych zawodników, którym sztab szkoleniowy dał odpocząć. Byli to: Szymon Kapelusz, Czarek Szybka, Jarek Jóźwiak, Marcin Krystek, Paweł Szewczykowski. Chemicy od początku zagrali wysokim pressingiem nie dając najmniejszych szans na skonstruowanie jakiejkolwiek akcji zagrażającej bramce Sasiaka. Po pierwszych 45 minutach nasza drużyna prowadziła 3:0 po hattricku Nikity Vovchenko. Po przerwie obraz gry się nie zmienił a żółtozieloni dołożyli jeszcze kolejne trzy bramki i ostatecznie wygrali 6:0. W drugiej części gry bramki dla Chemika zdobyli Nikita Vovochenko, który zdobył swoją czwartą bramkę tego wieczoru a po jednym trafieniu zaliczyli Mikołaj Midzio i Andrzej Prostasenko. Teraz naszą drużynę czeka wyprawa do Łobza na mecz Pucharowy ze Światowidem. Mecz ten odbędzie się już w najbliższą sobotę o godz. 13:00.

Chemik I połowa: Sasiak - Paprocki, Wiejkuć, Andrzejewski, Odlanicki-Poczobut, Moroza, Ława, Protasenko, Białek, Kraśnicki, Vovchenko

Chemik II połowa: Sasiak(60' Serdyński), Rogowski, Wiejkuć, Andrzejewski, Klimkowicz, Ziółkowski, Ława(70' Protasenko), Kowalczyk M., Kowalczyk D., Midzio, Vovchenko(70' Białek)

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
PARTNERZY MEDIALNI PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU